Не знайшли своє місто?

Діагностика автомобіля з пробігом - це обов'язкова процедура, яка мінімізує будь-які ризики купити «непридатний» або в товар який потребує грошових «вкладень». Перевірка автомобіля досвідченими експертами дозволить Вам побачити всі недоліки транспортного засобу, а значить і вберегти від невдалої покупки.

Навіть якщо Ви розбираєтеся в автомобілях, перевірку його технічної частини краще довірити професіоналам. Багато продавців вміло «маскують» дефекти свого авто, щоб скоріше його продати, та ще й дорожче. Ми готові Вам допомогти не попастися на цю «хитрість» і повністю перевірити автомобіль по його технічного стану:

  • провести візуальний огляд зовнішнього стану авто (кузов, салон, скло, лакофарбове покриття);
  • провести детальний огляд всіх механізмів (коробка передач, гальмівна система, рульовий механізм, зчеплення, колеса, мотор).

Наш експерт для перевірки авто також проводить його комп'ютерну діагностику, перевіряє реальний пробіг транспортного засобу, а при потребі - його юридичне «минуле» (перевірка по він-номеру по базах даних).

Замовити перевірку автомобіля ви можете прямо зараз, заповнивши форму на сайті. Ми працюємо по всій Україні і готові надати свої послуги будь-якого клієнта, незалежно від його місця проживання.