Експерт в Черкасах

Потрібна перевірка автомобіля в Черкасах? Компанія AutoLev до Ваших послуг! У нас Ви зможете замовити послуги інспекції авто з пробігом та бути впевненим в покупці надійного транспортного засобу. Філософія нашої компанії - це чесність і відкритість. Ми цінуємо своїх клієнтів, тому «договорняки» у нас виключені. 

Щоб перевірити автомобіль в Черкасах, все що від Вас потрібно - це залишити заявку на нашому сайті. Все інше - наша робота. Експерт перевірить авто, яке Вас зацікавило на предмет його технічну справність, а саме:

  • проведе візуальний огляд (кузов, салон, підкапотний простір, лакофарбове покриття і т.д.);
  • поведе перевірку всіх механізмів і вузлів (коробку передач, зчеплення, роботу двигуна, рульовий механізм, гальмівну систему);
  • проведе комп'ютерну діагностику.

Після завершення всіх робіт, експерт для перевірки авто в Черкасах, Максим видасть вам свою експертну думку. У ньому буде зазначено результати всіх перевірок, а також технічний стан авто в цілому. 

Захистіть себе від покупки «автохлама», скориставшись послугами професіоналів нашої компанії. Наша якісна перевірка б / у авто - це Ваша впевненість в вдалу покупку!

Максим-Черкассы.jpg
Максим