Експерт в Дніпрі

Ви відмінно розбираєтеся в автомобілях, але в обраному вами авто вас щось насторожує? Саме час звурнутися до професійної допомоги. Перевірити автомобіль в Дніпрі вам допоможуть наші експерти з AutoLev Олег і Андрій, які проводять всі необхідні процедури:

  • перевірять технічний стан транспортного засобу (кузов, лакофарбове покриття, проведуть огляд мотора, коробки передач);
  • проведуть якісний аналіз стану автомобіля в цілому (чи відповідає фактичне його стан заявленому);
  • зроблять повну комп'ютерну діагностику всіх електронних систем авто.

Експерт для перевірки авто в Дніпрі обов'язково проведе тест-драйв з метою перевірки бортових систем автомобіля на їх справність. Після проведення всіх необхідних робіт наш фахівець складе карту переваг і недоліків транспортного засобу і за її підсумками зробить експертний висновок - наскільки реальна вартість автомобіля відповідає заявленій ціні. А далі вибір за Вами.

Перевірка автомобіля в Дніпрі з командою автоекспертів AutoLev допоможе вам створити реальну картинку технічного стану транспортного засобу і вберегти від покупки «автохлама». Залишайте свою заявку на сайті, і наші експерти найближчим часом зв'яжуться з вами для уточнення всіх деталей по інспекції автомобіля.

z-2
Андрей