Експерт в Херсоні

Потрібна професійна допомога, щоб перевірити автомобіль в Херсоні на предмет його технічного стану? Наша компанія AutoLev буде рада надати Вам послугу з перевірки підтриманого авто. Оцінка автоексперта - це гарантія того, що Ви придбаєте автомобіль, знаючи про всі його «недоліки» до покупки, а не після. Маючи на руках експертний висновок можна не тільки застрахувати себе від купівлі ненадійного автомобіля, але й уберегти себе від «переплати», адже автовласники часто завищують ціну на свій товар. 

Експерт для перевірки авто в Херсоні Владислав вбереже вас від покупки «автохлама», провівши повну перевірку транспортного засобу:

  • перевірить документи на авто по базах даних;
  • перевірить технічний стан автомобіля на виїзному огляді;
  • проведе комп'ютерну діагностику;
  • проведе аналіз його реального стану;
  • зробить експертний висновок.

Перевірка автомобіля в Херсоні нашими експертами також допоможе Вам дізнатися оригінальний пробіг авто, чи не був він раніше учасником ДТП та інші нюанси, які може приховувати продавець. 

Перестрахуйтеся перед покупкою б / у авто, скориставшись послугою його перевірки. Тільки так Ви будете на 100% впевнені в тому, що купуєте дійсно хороший автомобіль як в технічному, так і юридичному плані.

z-1
Владислав