Експерт в Хмельницькому

Якщо ви бажаєте, щоб ваша нова купівля дійсно було вдала, тоді технічний стан автомобіля з пробігом - це перше, на що потрібно звертати увагу перед покупкою. Перевірити автомобіль в Хмельницькому Вам допоможе експерт нашої компанії - Олександр. Маючи великий досвід в цій сфері, він проведе всі необхідні перевірки, щоб Ви набули впевненості в своєму новому авто. У послугу перевірки входить:

  • технічний стан авто (перевірка салону, кузова, підкапотного простору, всіх вузлів і механізмів);
  • комп'ютерна діагностика;
  • висновок експерта.

Інспекція автомобіля в Хмельницькому збереже Вас від покупки технічно непридатне авто. Ми не займаємося «договорняками», працюємо чесно і відкрито. Ви можете повністю довірити перевірку автомобіля нашому експерту, і бути впевненим, що жоден «замаскований» дефект, якщо такий існує, не залишиться непоміченим. Експертний висновок за підсумками перевірки допоможе прийняти остаточне рішення - чи варто купувати саме цей автомобіль, або краще розглянути інші варіанти. 

Потрібен експерт для перевірки авто в Хмельницькому? Наш автоексперт Олександр готовий взятися за неї прямо зараз. Залиште свою заявку на сайті, заповнивши форму, і наші менеджери зв'яжуться з Вами для уточнення всіх деталей.

Александр-Хмельницкий.jpg
Александр