Експерт в Івано-Франківську

У Вас немає потрібного багажу знань, щоб зробити професійний висновок щодо технічного стану автомобіля перед покупкою? Експерт для перевірки авто в Івано-Франківську Віктор вирішить вашу проблему в найкоротші терміни. Звернувшись до нас за допомогою, ви отримуєте повний пакет послуг по перевірки вживаного автомобіля. Ми збираємо повну інформацію про авто, починаючи його юридичним «минулим» і закінчуючи технічним станом кузова, всіх вузлів і агрегатів. 

Щоб перевірити автомобіль в Івано-Франківську, залиште замовлення на сайті, а всім іншим займеться наш автоексперт. У послугу перевірки авто входить:

  • перевірка транспортного засобу по базі даних. Це дає можливість дізнатися реальний пробіг авто, страхові виплати по ньому, наявність можливих юридичних обмежень;
  • перевірка всіх вузлів авто на місці, включаючи комп'ютерну діагностику;
  • тест-драйв для перевірки гальмівної системи, рульового механізму, зчеплення, двигуна і т.д.

Перевірка автомобіля в Івано-Франківську - послуга, що дозволяє скласти реальну картину стану авто і отримати експертну оцінку - наскільки він відповідає заявленим характеристикам. Звернувшись за допомогою до професіоналів, ви отримуєте можливість купити саме те авто, яке шукайте, без «замаскованих» дефектів і вад.

Виктор-Ивано-Франковск
Виктор