Експерт в Кропивницькому

Купівля автомобіля з пробігом - завдання непросте. І якщо з підбором по моделі, типу кузова, кольором та іншими зовнішніми «даними» впорається будь-який автолюбитель, то з технічними характеристиками часто виникають складності.

Потрібно перевірити автомобіль в Кропивницькому? Тоді замовте послугу перевірки авто в нашій компанії AutoLev. Експерт Владислав проведе всі необхідні роботи, огляне вибране вами авто «від А до Я» і надасть Вам експертну оцінку після ретельної перевірки. Таким чином ви будете повністю впевнені в тому, що купуєте саме те, що потрібно. 

Перевірка автомобіля в Кропивницькому проходить в 3 етапи:

  1. Перевірка авто по базах даних (чи був в ДТП, чи не числиться в угоні, чи немає на ньому якихось юридичних обмежень і т.д.).
  2. Перевірка технічного стану (кузов, салон, підкапотний простір, робота всіх вузлів).
  3. Діагностика авто на СТО (перевірка ходової, мотора, електроніки).

По закінченню всіх робіт, експерт для перевірки авто в Кропивницькому виносить експертний висновок - чи відповідає автомобіль, заявленим власником характеристикам, і настільки його вартість виправдана. 

Старий автомобіль обов'язково потрібно ретельно перевіряти перед покупкою. А ніхто краще автоекспертів цього не зробить.

Владислав-Кропивницкий.JPG
Владислав