АВТО ПІД КЛЮЧ

Розумний торг з продавцем

ПОШУК КРАЩОГО АВТО

ОПЛАТА після переоформлення

Підбір авто по вашим

критеріям та побажанням

Беремо на себе відповідальність за пошук авто. Гарантуємо технічну і юридичну чистоту. Завдяки розумному торгу, в більшості випадків послуга «Авто Під Ключ» - БЕЗКОШТОВНА!

топ

від 800 грн

На перший погляд може здаватися, що знайти авто в Україні - не проблематично. Ми згодні з цим, але тільки на половину. Автомобіль ви однозначно знайдете, але в якому стані? Чи буде він безпечним і надійним? 

Справа в тому, що сучасні технології здатні творити чудеса - з їх допомогою аварійний автомобіль перетворюється на «ідеальний варіант» для покупки. Ремонт можна виконати наскільки бездоганно, що жоден рядовий водій не зможе запідозрити неладне. 

Підібрати авто без ризику готова команда досвідчених експертів Autolev. Ми надаємо своїм клієнтам професійну допомогу, працюємо відкрито і чесно. Ми не співпрацюємо з нечесними продавцями, тому що дорожимо своєю репутацією. Ми беремо на себе всю відповідальність за кінцевий результат, тому ваш новий автомобіль буде технічно справний і юридично чистий. 

Щоб підібрати автомобіль за параметрами, все що потрібно від вас - це залишити свою заявку на сайті. Ми врахуємо всі ваші побажання щодо марки, типу кузова, кольору, бажаної вартості, і технічного стану майбутнього авто. Всі нюанси і деталі обговорюються з клієнтом до початку пошуку відповідного варіанту, а звіти про виконану роботу надаються щодня. 

Підбір автомобіля в Autolev - це економія вашого часу. Перегляд відповідних варіантів, перевірка технічного стану вподобаних авто, торг з продавцем і переоформлення автомобіля - все це за вас зробимо ми, - якісно і професійно.