авто під ключ

ПРЕДОПЛАТА 100$

РОЗУМНИЙ ТОРГ З ПРОДАВЦЕМ

ПОШУК КРАЩОГО АВТО

ОПЛАТА ПІСЛЯ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ

ПІДБІР АВТО ПО ВАШИМ

КРИТЕРІЯМ ТА ПОБАЖАННЯМ

Беремо на себе відповідальність за пошук авто. Гарантуємо технічну і юридичну чистоту. Завдяки розумному торгу, в більшості випадків послуга «Авто Під Ключ» – БЕЗКОШТОВНА!

топ

від 400 $

Автопідбір від команди Автолев

Більшість людей в Україні купують та продають автомобілі з пробігом. Ринок б/у машин переповнений, тому обрати серед них авто в дійсно гарному стані, без значних проблем та за адекватну ціну –  справа не з легких і не зі швидких. Якщо хочете придбати вживане авто, необхідно бути крайнє уважними, щоб не пропустити можливі неприємності у вигляді прихованих дефектів після аварії, проблем з документами, завищеної вартості чи взагалі, щоб не потрапити на шахраїв.

 

Команда Автолев пропонує послугу автопідбір – підбір автотранспорту під ключ.  Ми допоможемо вам швидко та безпечно придбати машину. Все, що від вас потрібно – це лише скласти заявку та вказати орієнтовну суму. Ми допоможемо обрати модель, марку та врахуємо інші критерії за вашими побажання, якщо ви ще не визначились. Всю подальшу роботу ми беремо на себе.


Ми пропонуємо послуги:

 • Пошук кращого авто згідно з вашими побажанням та бюджету. Ми моніторимо найпопулярніші дошки оголошень в пошуках кращої пропозиції. Обравши кращі варіанти, надсилаємо вам на схвалення.
 • Повна технічна діагностика автотранспорту. Після вашого схвалення конкретних  авто, наші експерти домовляються з продавцями та їдуть на огляд і комплексну технічну перевірку.
 • Розумний торг з продавцем. Якщо авто проходить перевірку наших автоекспертів, ми приводимо аргументований торг з продавцем та на цьому етапі запрошуємо вас для здійснення угоди.
 • Оплата після оформлення. Враховуючи знижку, яку вдається отримати завдяки розумному торгу – наші послуги можуть стати для вас безкоштовними.


На власному досвіді ми знаємо про всі слабкі місця різних моделей та їх найпоширеніші несправності, про рідкісні дефекти й те, де їх шукати. Ми перевіряємо реальний пробіг автомобіля, стан салону, наявність всієї комплектації та працездатність додаткового обладнання. Обов’язково перевіряємо документи автомобіля звіряємо – VIN номери, номери кузова, двигуна, рами із зазначеними в документах.

Технічна діагностика авто – відповідальна ділянка роботи. В перевірку входить діагностика:


 • кузова, лакофарбового покриття із застосуванням професійного обладнання;
 • двигуна, трансмісії (КПП);
 • кермової рейки, системи підсилювача кермового управління;
 • гальмівної системи;
 • ходової частини;
 • дисків та покришок;
 • систем безпеки та інших електронних блоків;
 • електрики та роботи всіх функцій.


Команда Автолев працює у всіх великих містах України, завдяки цьому маємо можливість оперативно та якісно виконувати підбір авто по всій країні.


Чому варто скористатись послугою автопідбір Україна?


В першу чергу це безпека. Наші експерти проводять комплексну технічну діагностику машини, завдяки якій виявляються всі приховані дефекти чи несправності, через які транспорт незабаром потребуватиме значного ремонту. Ми також виконуємо якісну перевірку документів, яка допоможе уникнути покупки проблемного транспорту. Якщо автомобіль пройшов перевірку наших експертів – можете бути повністю впевнені в його надійності. Також ви отримаєте наступні плюси:


 • Економія особистого часу. Вам не потрібно гаяти свій час в пошуках автомобіля, який би вас повністю задовольнив. Вам необхідно лише переглянути вже відібрані нами пропозиції та обрати серед них кращий варіант.
 • Раціональність витрат коштів. Ми ведемо аргументований торг й зазвичай знижка від початкової вартості машини повністю покриває послуги наших експертів. До того ж наші послуги ви сплачуєте вже після складання угоди про купівлю авто – тому ніяких ризиків.
 • Наші фахівці представлені в кожному регіоні України. Незалежно від міста в якому знайдеться авто, що вам сподобалося, наші автоексперти в короткий термін проведуть діагностику та нададуть вам фото та відео звіт. Немає потреби їхати далеко для огляду авто, яке може ще й не підійти.


Бажаєте придбати гарне авто з пробігом та зберегти свої нерви, час та гроші? Скористайтеся нашою послугою з підбору машини! Залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам. Впевнені, ви залишитесь задоволені!