ПРИГОН АВТО

ПІДБІР ПО ВАШИМ КРИТЕРІЯМ

ПРИГОН АВТО

розмитнення

СЕРТИФІКАЦІЯ

ПОСТАНОВКА НА ОБЛІК

AUTOLEV - це вигідна і надійна доставка автомобілів з Європи, Кореї, Америки. Можна замовити гідне авто, яке на ринку України не знайти.

25%

Сьогодні пригнати автомобіль з США чи Європи і стати володарем останньої новинки світового автопрому або уживаного «іноземця» - цілком здійсненне бажання. Але самостійно займатися такою процедурою ризиковано, оскільки шахраїв, які намагаються продати «автохлам», вистачає не тільки в Україні, а й за кордоном. 

Наша компанія вже більше 5 років на автомобільному ринку. Тому ми знаємо все про те, як без ризиків для клієнта та додаткових затрат привести автомобіль з-за кордону. Наші логістичні послуги вже встигли оцінити сотні задоволених власників «іноземців». Тому що ми працюємо законно, прозоро і швидко, без маніпуляцій і «договорняків». Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта - шукаємо автомобіль по заданих параметрах, враховуючи побажання замовника.

Потрібен автомобіль з Америки або Європи? Тоді не втрачайте часу і залишайте свою заявку на нашому сайті. А все інше - наша робота:

  • пошук оптимальних варіантів;
  • вибір найкращої пропозиції
  • перевірка історії авто;
  • оформлення всіх необхідних документів (по купівлі, доставки);
  • контроль транспортування;
  • пригін авто в Ваше місто.

Тривалість процедури залежить від того, з якої країни буде проводитися пригон. Якщо пригнати автомобіль з Німеччини або іншої європейської країни, то чекати доведеться до місяця. Купівля і пригон авто з США зі зрозумілих причин може зайняти більше часу. 

Але переваги, які отримують клієнти від покупки закордонне авто, цілком компенсують тривалість процедури. Це і краще технічний стан авто, і додаткова гарантія та економія грошей (пригнати автомобіль з Європи, як би парадоксально це не звучало, набагато дешевше, ніж купувати його в Україні).

При фінансової можливості - пригон авто з-за кордону стане Вашою вдалою покупкою на довгі роки.