ПРИГОН АВТО

ПІДБІР ПО ВАШИМ КРИТЕРІЯМ

ПРИГОН АВТО

РОЗМИТНЕННЯ

СЕРТИФІКАЦІЯ

ПОСТАНОВКА НА ОБЛІК

AUTOLEV – це вигідна і надійна доставка автомобілів з Європи, Кореї, Америки. Можна замовити гідне авто, яке на ринку України не знайти.

25%

Пригон авто з Європи під замовлення


В Україні все частіше зустрічаються автомобілі з-за кордону. Адже купувати б/у авто в Європі чи США дешевше, а стан тамтешніх транспортних засобів значно кращий. Це гарна альтернатива придбати якісне авто з пробігом в хорошому стані за доступною ціною. Але сам процес купівлі та доставки машин в Україну достатньо кропіткий та має багато складнощів. Потрібно враховувати всі нюанси такої покупки, починаючи з пошуку бажаного авто через популярні іноземні дошки оголошень та закінчуючи оформленням всіх необхідних документів під час його розмитнення.

Та всім цим можна й не перейматися, якщо скористатися нашою послугою пригін автомобіля з-за кордону під ключ. Команда Автолев пропонує повноцінну допомогу у придбанні авто з Європи чи США.


Потрібно пригнати авто з-за кордону?


Команда Autolev надає послуги професійного підбору, правильного оформлення документів та пригону автомобілів з Європи та США на замовленняМи підберемо для вас кращий автомобіль, враховуючи ваші побажання та бюджет. Доставим й допоможемо оформити бажану машину без зайвого клопоту та заощадивши ваш дорогоцінний час та нерви!


До послуги пригін автомобіля під ключ входить наступне:

  1. Пошук кращих варіантів на закордонних ринках.
  2. Перевірка історії авто.
  3. Підготовка всіх необхідних документів по купівлі, транспортуванню, а також повний супровід наших фахівців під час розмитнення та постановки машини на облік.
  4. Контроль транспортування.
  5. Пригін машини то в ваше місто.


Все, що від вас потрібно, це вказати бажану марку та модель автотранспорту, рік випуску, допустимий пробіг, необхідну комплектацію та бюджет. Якщо ви ще не визначились, ми допоможемо вам підібрати кращий варіант враховуючи суму, яку ви виділили для придбання. Ми допомагаємо клієнтам на всіх етапах, щоб у результаті пригнати автомобіль, який відповідає всім побажанням.

Тривалість доставки залежить від країни, з якої транспорт буде направлятися.  Пригін машини з європейських країн займе всього декілька тижнів. Транспортування зі США займає зазвичай трохи більше часу.

Переваги скористатися послугою пригін автомобіля з Європи?

Ви звісно можете і самостійно пригнати собі гарний автомобіль з Європи, але для цього потрібно як мінімум мати закордонний паспорт та витратити декілька днів на те, щоб поїхати в іншу країну, оцінити машину й повернутися на ній назад. Але не всі мають таку можливість.


Тому скориставшись послугою компанії Автолев – пригін авто з-за кордону на замовлення, ви не лише заощаджуєте свій час та нерви, а й отримує такі переваги:

  • Надійне та якісне авто. Це обумовлено іншими умовами обслуговування транспортного засобу (дороги, паливо, якість запчастин). Все це впливає на довгостроковість його експлуатації.
  • Можливість придбати б/у авто останніх років випуску в гарному стані за приємною ціною. Враховуючи всі витрати на розмитнення та транспортування, ви можете заощадити до 40% від ціни в порівнянні з покупкою аналогічної моделі в нашій країні.
  • Вам не потрібно буде перейматися сертифікацією, розмитненням та постановкою машини на облік. Всім цим займаються наші фахівці.


Останнім часом із Європи приганяють багато машини з лізингових та страхових аукціонів, де авто з великим пробігом або після ДТП. Тому велика ймовірність потрапити на такий поганий транспорт. Щоб цього не сталося звертайтеся в компанію AvtiLev, наші фахівці ретельно перевіряють історію кожного авто перед покупкою.

Хочете придбати авто з-за кордону чи виникли додаткові питання – залишайте заявку на сайті, або звертайтеся до нас по телефону. Наші менеджери дадуть відповідь на всі питання, а фахівці доставлять для вас кращий автомобіль враховуючи ваші уподобання.