ОГЛЯД АВТО

ПОВНА КОМП. ДІАГНОСТИКА АВТО

ТЕСТ ДРАЙВ

ФОТО / ВІДЕО ЗВІТ

ПЕРЕВІРКА КУЗОВА

ТЕХНІЧНОЇ ЧАСТИНИ, САЛОНУ

Автоексперт проведе повну діагностику авто і детально перевірить стан усіх вузлів і агрегатів.

від 800 грн

Огляд авто перед покупкою

Вибрати гарний автомобіль серед вживаних не завжди легко. Часто їх власники намагаються якнайкраще приховати вагомі несправності чи пошкодження машини. В більшості випадків їм це вдається – багато гарно замаскованих дефектів дійсно важко помітити, а деякі проблеми в роботі автомобіля взагалі проблематично виявити без спеціального досвіду та знань навіть маючи професійне обладнання.


Технічний огляд транспорту перед покупкою – обов’язкова процедура для тих, хто бажає купити б/у автомобіль в максимально гарному стані та за справедливою ціною. Досвідчені автоексперти компанії Автолев добре знають, що саме потрібно перевіряти у вживаних машин перед тим як їх придбати. Саме тому ми пропонуємо якісну діагностику авто, спираючись на власний досвід та професійне обладнання.

Об’єктивна оцінка наших експертів допоможе вам уникнути покупки авто, яке не відповідає своїй вартості та з прихованими проблемами, через які транспорт незабаром потребуватиме дорого ремонту чи взагалі з проблемними документами. Огляд б/у авто експертом Автолев дозволить не лише запобігти небажаній покупці, а й надасть конструктивні аргументи для обґрунтованого торгу з продавцем.


Послуги, які ми пропонуємо:

 • повну комп’ютерну діагностику авто;
 • перевірку кузова;
 • тест-драйв автомобіля;
 • перевірку салону та наявність всієї комплектації;
 • діагностику технічних частин;
 • фото та відео звіт.


Крім того, за підсумками технічного огляду б/у авто, ми можемо провести аргументований торг із продавцем автомобіля. Знижка, яку таким чином вдається отримати, може навіть перекрити вартість наших послуг.


Діагностика авто перед покупкою


Ми проводимо технічний огляд транспортного засобу в кілька етапів і гарантуємо якість та точність перевірки.

 1. Перевіряємо стану кузова, його лакофарбове покриття (ЛКП), наявність пошкоджень (іржі, подряпин, вм’ятин, сколу фарби) на всіх зовнішніх деталях, на днище, крилах та підкрилках, бамперах. Виявляємо приховані пошкодження із застосуванням професійного сертифікованого обладнання.
 2. Проводимо комп’ютерну діагностику двигуна та трансмісії (КПП). Перевіряємо двигун в роботі. Стан робочих роликів, ременів та рівень необхідних робочих рідин.
 3. Діагностуємо кермову рейку та системи підсилювача кермового управління. Перевіряємо підсилювач в роботі.
 4. Діагностуємо гальмівну систему – гальмівні диски й гальмівні колодки, їх залишковий ресурс. Перевіряємо стан та рівень гальмівної рідини.
 5. Контролюємо стан дисків, покришок.
 6. Проводимо комп’ютерну діагностику систем безпеки, інших електронних блоків.
 7. Здійснюємо діагностику електрики та роботи всіх функцій.
 8. Виконуємо комп’ютерну діагностику всіх електричних систем, стану акумулятора.
 9. Визначаємо реальний пробіг транспортного засобу.
 10. Оглядаємо салон на предмет потертостей, чистоти, загального стану.  
 11. Проводимо тест-драйв.
 12. Здійснюємо діагностику ходової частини машини на підйомнику.
 13. Перевіряємо документи – VIN-номери, номери кузова, двигуна, рами із зазначеними в документах.


Якщо після огляду та діагностики обраного вами автомобіля, він вас не задовольнив –  пропонуємо скористатися нашою послугою автопідбору. Ми швидко підберемо відповідний автомобіль, який буде влаштовувати вас за ціною та технічними характеристиками. 

Колективний досвід спеціалістів нашої компанії завжди до ваших послуг!

Потрібна професійна оцінка технічного стану вживаного автомобіля? Залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам! Колективний досвід експертів Автолев завжди до ваших послуг!