ОГЛЯД АВТО

ПОВНА КОМП. ДІАГНОСТИКА АВТО

ТЕСТ ДРАЙВ

ФОТО / ВІДЕО ЗВІТ

ПЕРЕВІРКА КУЗОВА

ТЕХНІЧНОЇ ЧАСТИНИ, САЛОНУ

Автоексперт проведе повну діагностику авто і детально перевірить стан усіх вузлів і агрегатів.

від 800 грн

Перевірка автомобіля перед покупкою від «А» до «Я»

Перевірка і діагностика б / у автомобіля перед покупкою - запорука вдалого придбання. Досвідчені експерти компанії AUTOLEV знають, як перевірити автомобіль на наявність невидимих ​​на перший погляд дефектів і інших недоліків, які так часто вміло маскують недобросовісні продавці. Що входить в послугу перевірки авто, яку надає наша компанія? Читайте далі.

Перевірка авто по базі

Перед покупкою вживаного авто важливо вивчити його «історію» - чи був він битий, фарбований, чи не знаходиться він в угоні або в заставі, значаться за ним штрафи та ін. Для цього потрібно перевірити автомобіль по вин-коду на спеціальному сервісі. Перевірка по вин-коду та інших базах даних дає багато цінної інформації про «товар», і в разі «несправності» може вберегти від невдалої покупки. 

Технічна перевірка авто

Діагностика автомобіля в плані його технічної функціональності вимагає професійного досвіду і експертності. Адже тільки фахівець з перевірки авто може виявити приховані «трабли», які простому водію залишаються «не помічені». Автоексперти компанії AUTOLEV проводять повну діагностику транспортного засобу, зокрема перевірку приладів, підвіски, двигуна, коліс, коробки передач, гальмівної системи, кузова, салону, рульового механізму. 

Ще одна послуга, до якої часто звертаються наші клієнти, - це виїзна перевірка авто. Наші експерти роблять всі необхідні перевірки на місці, надають професійну оцінку стану «товару» і допомагають визначити головне - чи дійсно це те, що ви хочете, або все ж краще шукати інші варіанти.