Питання\Відповідь

Експерти компанії AutoLev представлені у кожному обласному центрі України, що дає нам можливість оперативно та без зайвих витрат для клієнта виконувати послуги “автопідбору”.

Якщо виконуємо послугу “Огляд авто”, то оплата провадиться у повному обсязі до виїзду нашого експерта, за умови, що продавець погоджується на перевірку.
Якщо виконуємо послугу “Авто під ключ”, порядок оплати за послуги обговорюється індивідуально. Можливий варіант співробітництва, як за передоплатою на розрахунковий рахунок, і без.

Все індивідуально і залежить безпосередньо від ситуації на ринку, побажань клієнта, популярності авто, бюджету. У нас немає обмежень як за термінами, так і за кількістю оглянутих авто. Буває за тиждень знаходимо гідний варіант, а іноді і за пару-трійку місяців нічого не додається відповідного.

Ні, абсолютно ніякої різниці немає, у всіх регіонах одні й самі авто стоять однаково, ціна залежить суто від стану. Але так не завжди, буває і оманливо завищують ціни на різного роду мотлох, щоб “заманити” клієнта високою ціною.

Ні, не обов’язково. Ми детально перевіримо авто та зробимо зрозумілий відео/фото матеріал та відправимо вам у будь-який зручний месенджер (частіше-Telegram). А після перевірки з Вами зв’яжеться наш експерт і дасть свою оцінку про всі виявлені нюанси та деталі.

Ми цінуємо репутацію і відповідально підходимо до перевірки кожного автомобіля. Так як ми цінуємо нашу працю і отримуємо задоволення від виконаної роботи, нам не цікаві різного роду домовленості з продавцями. Ми підбираємо авто, виходячи з наших принципів, де щасливий клієнт – головна цінність.

Клієнт має можливість приїхати за авто у той чи інший регіон, де його зустріне експерт, допоможе переоформити авто та завершити угоду.
Або сплатити додаткову послугу перегону, при якій ми викупимо авто та доставимо до Вас.

У багатьох складається помилкова думка про реальний стан авто у продажу. Не варто вірити перспективним описам під кожним оголошенням. Наша команда в процесі вибору моніторить абсолютно все авто, що є у продажу на всіх ресурсах. Тому не варто переживати, що ми пропустимо “ідеальний” варіант. Ми працюємо над ринком кожен день і володіємо інструментами та навичками для визначення стану авто, що продається ще до огляду.

Відгуки про нас ви можете знайти на просторах інтернету, Google картах, на сайті. Наші підібрані авто, огляди, ціни та торги ми викладаємо у профіль Instagram – autolev.ua

Для початку співпраці необхідно залишити заявку на підбір на нашому сайті, зв’язатися з нами за будь-яким зручним для вас номером з розділу контакти або написати в будь-який зі зручних месенджерів (найкраще Telegram).
Нам потрібні дані ПІБ, номер з месенджером та мінімальні побажання щодо авто з визначенням максимального бюджету. Далі, ми обговоримо всі деталі пошуку та можливі варіанти за марками авто виходячи з вашого бюджету, після чого приступимо до роботи.

Пробіг на авто перевіряється як комп’ютерною діагностикою ( зчитування з ебу інформації з напрацьованих годин, кількістю запуску, відкриття/закриття, регенерацією сажових фільтрів, показань пробігу по стоп кадру помилок, кодування блоків і т.д ) так і візуально і технічно ( деталі авто мають свій обмежений ресурс та певний знос, що дає можливість визначити реальний пробіг.

Всі клієнти AutoLev так чи інакше беруть активну участь у підборі, так як співпраця побудована саме на рішення клієнта про огляд того чи іншого авто. Ми скидаємо вибірку виходячи з побажань, а клієнт у спокійній обстановці вибирає ті варіанти, які йому найбільше цікаві. І звичайно ж, зі свого боку, даємо рекомендації та поради.

Лише послуга переоформлення у сервісних центрах МВС – 1000-3000 грн.
Супроводження угоди нашим експертом входить у вартість послуги підбору.

Наша команда представлена ​​у кожному регіоні, тому жодних зайвих переплат за виїзд. Кожен експерт охоплює свій регіон та оперативно виконує роботу.

Ми гарантуємо, що знайдений авто повністю відповідатиме критеріям підбору, заявленому стану під час перевірки, і найважливіше буде найоптимальнішим варіантом по всій Україні.
Для цього ми перебираємо всі пропозиції у продажу, а під час огляду фіксуємо весь процес на відео.