НЕ ЗНАЙШЛИ СВОЄ МІСТО? АВТОПІДБІР УКРАЇНА

ВИ НЕ ЗНАЙШЛИ СВОЄ МІСТО У СПИСКУ? МЕНЕДЖЕР – ОЛЕГ ВАМ ДОПОМОЖЕ.


Діагностика автомобіля з пробігом – це обов’язкова процедура, яка мінімізує будь-які ризики купити «непридатний» або в товар який потребує грошових «вкладень». Перевірка автомобіля досвідченими експертами дозволить Вам побачити всі недоліки транспортного засобу, а значить і вберегти від невдалої покупки.

 

Навіть якщо Ви розбираєтеся в автомобілях, перевірку його технічної частини краще довірити професіоналам. Багато продавців вміло «маскують» дефекти свого авто, щоб скоріше його продати, та ще й дорожче. Ми готові Вам допомогти не попастися на цю «хитрість» і повністю перевірити автомобіль по його технічного стану:

 

  • провести візуальний огляд зовнішнього стану авто (кузов, салон, скло, лакофарбове покриття);
  • провести детальний огляд всіх механізмів (коробка передач, гальмівна система, рульовий механізм, зчеплення, колеса, мотор).
 

Наш експерт для перевірки авто також проводить його комп’ютерну діагностику, перевіряє реальний пробіг транспортного засобу, а при потребі – його юридичне «минуле» (перевірка по він-номеру по базах даних).

Замовити перевірку автомобіля ви можете прямо зараз, заповнивши форму на сайті. Ми працюємо по всій Україні і готові надати свої послуги будь-якого клієнта, незалежно від його місця проживання.

 

 

 

НАЙЧАСТІШІ ПИТАННЯ:
— Що таке автопідбір?
— Навіщо потрібний автопідбір?
— Як працює автопідбір?

 

 

Автопідбір — це найбільш малозатратний, економний і ефективний спосіб купівлі авто. На сьогоднішній день, існує чимало способів, як обдурити покупця на ринку авто, із застосуванням різних схем. Ось наприклад, скручування одометра на менші цифри, відновлення авто після ДТП — практично безслідне і непомітне для очей покупця, завищені ціни і багато іншого.

 

Наші автоексперти детально та ретельно оглядають авто, роблять докладну перевірку автомобіля, а потім – виносять свій вердикт та рекомендації до покупки. Кожен автоексперт має професійне обладнання, великий багаж досвіду та знань, що дозволяє якісно виконувати послугу авто під ключ. Тому підбір автомобіля — це послуга не для всіх! А тільки для того, хто хоче мати надійний, обслужений автомобіль без дтп. Підбір авто не обмежується одним містом, для закриття угоди задіяні автоексперти у різних містах України.

 

Якщо ви бажаєте купити собі безпечний автомобіль – підбір авто за параметрами для Вас! Зазвичай, для того щоб скористатися послугою автопідбору, необхідно лише залишити заявку на сайті з Вашими побажаннями, все інше ми беремо на себе! Підбір автомобіля під ключ має головний приємний бонус – послуга в 80% БЕЗКОШТОВНА завдяки розумному торгу.

 

Підбір автомобіля під ключ в Україні – це правильне та вигідне рішення для Вас!