Як ми підбираємо авто в Одесі

Одеса – велике портове місто, де вибір вживаних авто особливо широкий. Тут можна купити автомобіль з Англії, Японії, США та багатьох інших країн за найвигіднішою ціною. Проте проблеми вторинного ринку автотранспорту такі ж, як і в інших містах. Насамперед до них відноситься перевірка історії машини, а також об’єктивна оцінка її технічного стану. Автопідбір у м.Одеса від компанії AutoLev допоможе своїм клієнтам вирішити, як технічні, так і юридичні питання, пов’язані з купівлею автотранспорту.

Що таке автопідбір

Автопідбір – це комплекс заходів. Їхньою метою є вибір оптимальної моделі авто, а також оцінка його юридичного статусу, дійсного технічного стану та визначення відповідності заявленої ціни реальної ринкової вартості.

В Одесі скористатись послугами автопідбору можна, звернувшись до компанії AutoLev. Наші фахівці допоможуть підібрати автомобіль, що повністю відповідає вимогам, уподобанням та фінансовим можливостям клієнта. Крім того, ми з’ясуємо реальну історію авто, визначимо його юридичний статус та проведемо низку технічних експертиз, які дозволять оцінити експлуатаційні характеристики вибраної моделі.

Як ми працюємо

Приступаючи до вибору моделі, наші фахівці детально вивчають усі побажання клієнта. Після цього, виходячи з обумовленої суми, вибирають оптимальний варіант представлених на ринку. Після погодження кращого варіанту із замовником проводять юридичну експертизу, яка включає:

  • моніторинг кредитної історії;
  • підтвердження справжності VIN-коду;
  • перевірку державних номерних знаків;
  • перевірку номерів кузова та двигуна.

Крім того, ми перевіряємо авто по базі даних МВС та Інтерполу. Ця перевірка дозволяє визначити, чи числиться автомобіль у викраденні чи розшуку.

Якщо жодних проблем не виявлено, роботу приступають наші авто експерти. Це необхідно, тому що деякі нечесні продавці намагаються замаскувати серйозні дефекти машини шляхом заміни дешевих запчастин та фарбування. Така передпродажна підготовка дає змогу суттєво завищити ціну автомобіля. Насправді всі приховані косметичним ремонтом вади неминуче проявлять себе в процесі експлуатації.

У такому разі, щоб не стати жертвою шахраїв, доцільно звернутися за допомогою до професіоналів AutoLev. Наші автоексперти швидко та ефективно виявлять усі «підводні камені» та своєчасно проінформують про це свого клієнта. Ми розробили комплекс заходів. Він дозволяє в найкоротші терміни оцінити реальний технічний стан автомобіля:

  • пробна поїздка визначає можливості автомобіля;
  • тестування ходової системи, кермового керування, гальм;
  • оцінка ступеня зношеності двигуна, трансмісії, підвіски та інших агрегатів;
  • перевірка стану фільтрів, паливної апаратури, пневмосистеми;
  • комп’ютерна діагностика електроніки.

За власним бажанням, замовник може брати безпосередню участь у всіх етапах тестування або повністю довіряє оцінку технічного стану обраної машини нашим фахівцям.
На кінцевому етапі угоди ці дані можуть стати основою отримання значної знижки. У деяких випадках вона повністю покриває витрати, пов’язані з оплатою послуг авто експертів та юристів компанії AutoLev.