Як перевірити авто перед покупкою

Ринок уживаного автотранспорту приваблює покупців величезною кількістю пропозицій та доступними цінами. Проте, за цими перевагами нерідко ховається маса «підводного каміння». Для того, щоб покупка виявилася дійсно вигідною, треба ретельно перевірити авто перед покупкою. Компанія AutoLev пропонує своїм клієнтам весь спектр послуг з підбору та перевірки вживаних автомобілів.

Чому ми

При виборі уживаного авто, крім оцінки його технічного стану, особливої ​​уваги заслуговує юридична складова угоди. Деякі недобросовісні продавці намагаються шляхом заміни недорогих деталей та фарбування, приховати участь авто у серйозній дорожньо-транспортній пригоді чи реальний юридичний статус автомобіля.
Якщо скористатися послугою «Повна перевірка» від компанії AutoLev, можна заощадити свої гроші та час.

Як ми працюємо

Зверніться до наших авто експертів, вони працюють у всіх великих регіонах України. В результаті ви отримаєте гарантію того, що підібрана модель буде оптимальним варіантом. Ми враховуємо не лише фінансові можливості клієнта, а й його вимоги, побажання.
Ви можете зовсім не вступати в контакт із продавцем та повністю довірити представлення своїх інтересів нашому авто експерту.

На першому етапі замовник затверджує модель, яку обрали наші сеціалісти. Потім ми проводимо юридичну перевірку автомобіля:

  • визначення достовірності VIN-коду;
  • моніторинг кредитів;
  • вивчення інформації, що є у базі даних МВС та інших баз автотранспорту, зареєстрованого в Україні.

Якщо в ході цієї перевірки не буде виявлено спірних моментів, наші фахівці переходять до оцінки реального технічного стану авто. Для цього у них є всі необхідні знання, спеціальне обладнання та пристрої.

Щоб повною мірою виявити всі приховані дефекти машини, наші майстри виконують цілий комплекс заходів:

  • проводять тест драйв, що дозволяє визначити експлуатаційні характеристики транспортного засобу;
  • оцінюють ступінь зносу силової установки, трансмісії, ходової та гальмівної систем;
  • виконують тестування паливної апаратури, пневматичної системи та електропроводки;
  • проводять комп’ютерну діагностику електронних систем;
  • виробляють ретельне обстеження кузова та салону авто;
  • оцінюють стан лакофарбового покриття.

На підставі отриманих даних складають звіт, який надають майбутньому власнику з відповідними поясненнями та рекомендаціями. Наші авто експерти завжди зможуть відрізнити «принади» передпродажної підготовки від дійсного стану автомобіля та зіставити заявлену ціну із реальною ринковою вартістю.
У більшості випадків, отримані при технічній експертизі відомості дозволяють досягти суттєвого зниження заявленої ціни. Крім того, за бажанням клієнта, наш співробітник може брати участь у завершальному етапі торгів, представляючи ваші інтереси. Він зможе професійно аргументувати правомірність необхідної знижки.

За час роботи на автомобільному ринку компанія AutoLev зарекомендувала себе з найкращого боку. Це підтверджують десятки укладених угод та опубліковані в інтернеті позитивні відгуки клієнтів. Навіть після здійснення угоди ми надаємо своїм клієнтам безкоштовні консультації з експлуатації, технічного обслуговування та ремонту автотранспорту. Наші філії працюють на всій території України.