Навіщо Потрібна Послуга “Авто Під Ключ”?

Навіщо потрібна послуга “авто під ключ”?

 

Послуга підбір авто “під ключ” сьогодні дуже актуальна і користується популярністю серед тих,
хто бажає придбати дійсно хороший автомобіль. Все що знадобиться від Вас – це вказати бажану марку і модель, а далі справа за професіоналами, які здійснять автопідбір бажаного для Вас авто в Україні або за кордоном.

 

Кому підійде послуга?

 

Якщо ви не дуже розбираєтеся в технічній стороні автомобілів, а про перевірку їх на юридичну «чистоту» знаєте практично “нічого”, тоді вам обов’язково варто скористатися послугою “авто підбір”. Така послуга буде особливо актуальною для тих, хто:

 

✔ не знає який автомобіль йому потрібен (так, таке теж трапляється);
✔ хоче стати власником авто, яке подобається, але якими критеріями вибору користуватися не знає;
✔ не має часу, бажання, ресурсів для постійного моніторингу автомобілів на ринку і їх огляду;
✔ хоче бути повністю впевненим як в технічній, так і в юридичній стороні вибраного автомобіля;
✔ хоче заощадити на купівлі авто шляхом аргументованого торгу.

 

Хороші автомобілі розкуповують дуже швидко. Це знає кожен автовласник, який вже не раз купував собі «залізного коня». Послуга автопідбір – це реальна можливість придбати дійсне те, що хочеш і бути абсолютно впевненим, що вибраний автомобіль технічно справний і юридично “чистий”.

 

Як здійснюється підбір авто під ключ?

 

• Звернувшись у нашу компанію за допомогою в підборі авто “під ключ”, будьте впевнені, що ви отримаєте дійсно те, що шукали. Ми надаємо послугу “автопідбір” в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові і інших містах України, а також за кордоном.

 

• Все що знадобиться від вас як від замовника, це звернутися у нашу компанію, і разом з менеджером вибрати бажаний автомобіль за такими параметрами як марка, модель, рік випуску і за іншими важливими для вас критеріями. Усе інше – перегляд відповідних пропозицій, огляд авто на місці, перевірка його документів і технічного стану, переоформлення документів, “розтаможка” (якщо авто купується за кордоном) – робота наших менеджерів.

 

• Усі етапи пошуку і підбору авто клієнт повністю контролює, оскільки менеджери постійно тримають з ним зв’язок, щоб у разі виникнення якихось нюансів можна було врегулювати їх “на місці”.

 

Послуга автопідбір “під ключ” економить ваші гроші і час, а також дає 100%-ву гарантію того, що вибраний автомобіль відповідатиме усім вашим вимогам.