Як убезпечити себе від недобросовісних перекупів

Як убезпечити себе від недобросовісних перекупів?

 

У сучасному світі автомобіль – це не розкіш, а необхідність. Але для багатьох новенький «залізний кінь» з автосалону, на жаль, залишається недоступним. І щоб хоч якось заощадити на купівлі транспортного засобу, доводиться підшукувати хороший варіант на вторинному ринку. Все б нічого, але ризик бути обдуреним і стати власником «відра з металобрухтом», а не гарного

та надійного автомобіля, вкрай великий. Тому наші експерти з «Автолев» не рекомендують шукати авто на вторинному ринку без компетентного помічника.

 

Замовивши в нашій компанії послугу «автопідбір» в Житомирі, Харкові, Одесі та інших містах України ви убезпечите себе від недобросовісних перекупів, які раз у раз намагаються продати «автобрухт».

 

Які хитрощі використовують перекупи?

 

Якщо ви шукаєте варіант машини серед старих автомобілів, тоді допомога в купівлі авто в Києві або будь-якому іншому місті, вам точно стане в пригоді. У перекупів є цілий арсенал «хитрощів», які вони активно використовують, щоб продати далеко не ідеальне авто максимально вигідно для себе:

 

– Називають себе реальним господарем авто (тоді як в паспорті вказаний зовсім інший власник). Правда часто випливає випадково, але вже «поїзд пішов» – автомобіль куплений. Тому перед тим як купити авто, важливо перевіряти не тільки технічний його стан, але і його документацію.

 

– Вказують не той рік випуску автомобіля, підвищуючи тим самим його вартість. Знову-таки, щоб убезпечити себе, потрібно обов’язково перевіряти документи на авто перед його купівлею або ж просто замовити послугу підбір авто в Рівному, Києві або Дніпрі та позбавити себе від цього «головного болю».

 

– Скручують пробіг. Подібна «послуга» коштує відносно недорого і займає 30 хвилин часу. Тому рекомендуємо вам завжди критично ставиться до вживаних авто, допускаючи можливість скручування пробігу з метою продати машину якнайдорожче. І це лише мала частина «витівок» недобросовісних продавців, які всіляко намагаються продати свій злегка відреставрований «автобрухт».

 

Як уберегтися від «витівок» перекупів?

 

Послуга «підбір авто за параметрами» або «підбір авто під ключ» – це ваша гарантія успішного придбання автомобіля на довгі роки. Наші експерти мають великий досвід роботи на вторинному автомобільному ринку, тому встигли вивчити всі хитрощі «перекупів».

 

Довірившись нашій компанії в підборі вживаного автомобіля, ви гарантовано станете власником дійсно тієї машини, яку шукали.