Чи потрібна допомога автоексперта при купівлі авто

Чи потрібна допомога автоексперта при купівлі авто?

 

Купівля уживаного автомобіля – не таке вже і просте завдання, як може здатися на перший погляд. Завжди є ризик купити “проблемне” авто з прихованими “сюрпризами”, які з часом обов’язково «випливуть» на зовні. Як убезпечити себе від сумнівного придбання? Для цього знадобиться усього «нічого» – просто скористатися послугою нашої компанії «підбір авто» в Києві або будь-якому іншому місті України. Якщо ви маєте сумнів в доцільності такої послуги, тоді прочитайте статтю і ви зрозумієте, що допомога автоексперта при купівлі авто з пробігом дійсно стане вам в пригоді.

 

 

Переваги послуги “автопідбір”

 

Відвідування авторинків в різних містах, перегляд автомобільних сайтів, а потім численні дзвінки і огляди авто на місці – приблизно так виглядатиме перший етап вашого самостійного пошуку “залізного коня”. А ще перевірки його по технічній і юридичній частині. На це все ви витратите багато часу, коштів, і звичайно ж, нервів.

 

Компанія “АвтоЛев” надає послугу “автопідбір” у Вінниці, Дніпрі, Черкасах, Херсоні й інших містах. Наші автоексперти допомогли сотням клієнтів купити дійсно хороші автомобілі, знявши з їх плечей величезний тягар відповідальності.

 

Навіть якщо ви добре знаєте технічну частину автомобіля, цього зовсім недостатньо, щоб повністю виключити ризик придбання авто з “недоліками”. Інша справа, коли купівлею авто займаються професіонали, які знають все про «підводні течії» такої угоди. А це може бути і перебування авто в ДТП, і вдало “замаскована” його несправність, і завищена ціна на автомобіль. Від усього цього можна застрахуватися, скориставшись послугою автопідбір в Києві і Україні.

 

 

Що входить в послугу “автопідбір”?

 

Потрібна послуга автопідбір в Луцьку, Києві або Харкові? Для нашої компанії – це не проблема, тому що наші автоексперти працюють по всій Україні. Ми завжди готові надати вам комплексну допомогу при купівлі автомобіля. У послугу входить:

 

• пошук авто за вашими параметрами;
• огляд авто на місці (при цьому ваша присутність не обов’язкова. Так, наприклад, надаючи послугу автопідбір в Запоріжжі, ми можемо шукати відповідні варіанти по всій Україні і підігнати потрібний вам автомобіль з готовими документами прямо під будинок);
• тест-драйв;
• перевірка документів;
• здійснення угоди і переоформлення авто на ваше і ім’я.

 

Як бачите з послугою автопідбір вам, як замовнику, знадобиться всього нічого, щоб стати власником автомобіля своєї мрії без “дефектів” і інших “недоліків”.