Скільки Можна Заощадити З Автоекспертом При Купівлі Авто?

Скільки можна заощадити з автоекспертом при купівлі авто?

 

Купівля уживаного автомобіля – це завжди ризиковано. Тому, частенько, йдучи на такий крок, шукачі б/у авто навіть не думають про грошову вигоду. Достатньо вже того, що вибраний автомобіль відповідає усім їх вимогам. Проте на купівлі транспортного засобу з пробігом таки можна заощадити (іноді досить кругленьку суму), особливо тоді, коли замовляти послугу “підбір авто” в Харкові, Києві або будь-якому іншому місті України.

 

Річ у тому, що послуга автопідбір в Кривому Розі, Дніпрі, Харкові або Львові, яку ви можете замовити в нашій компанії “Автолев”, – це не просто пошук автомобіля по вашим параметрам, а пошук авто з можливістю “збити” ціну на нього, яку продавці часто завищують.

 

На чому конкретно можна заощадити, купуючи авто?

 

Довіривши підбір авто у Львові, Харкові чи Одесі експертам компанії «Автолев», будьте впевнені, що вам точно вдасться заощадити на покупці автомобіля, тому що:

 

• Наші експерти вивчають автомобільні ринки по всій Україні. Так, якщо ви замовили послугу «автопідбір» у Львові, ми будемо шукати підходящі варіанти автомобілів у всіх містах. Іноді при покупці авто в іншому регіоні, де продажі не такі «активні», можна заощадити до 300-400 $.

 

Ми проводимо повну діагностику автомобіля. Ця частина пошуку авто включена в послугу «автопідбір» і передбачає перевірку всіх вузлів транспортного засобу, лакофарбове покриття, стан мотора, замків, електроніки. Після діагностики автоексперт надає вам висновок щодо поточного стану машини. А разом з цим ви отримуєте ряд вагомих аргументів для торгу з власником. Іноді недоліки авто можна усунути, витративши на них мінімум коштів. Але якщо такі недоліки в авто є, це вже аргумент на користь обґрунтованого торгу з власником. У таких випадках нерідко вдається збити ціну на авто в межах 300-800 $ (звичайно ж, все залежить від серйозності «недоліку»).

 

Нашим експертам вдається збити ціну на авто до 10%, якщо купувати його у прямого господаря. При звичайному торзі можна виторгувати авто на 1-5% дешевше.

 

Але навіть, якщо заявлена ціна на авто повністю відповідає його технічному стану (і це підтверджено висновком нашого автоексперта), ви все одно заощадите свої кошти. Адже послуга «автопідбір» – це купівля авто без будь-яких ризиків і практично без вашої участі в «пошукових роботах» і нескінченних оглядах автомобілів на місці, що також фінансово затратно.

 

Однозначно, замовивши послугу «автопідбір» ви вже істотно

економите на купівлі авто своєї мрії.