Підбір Б/У Авто Україна “Детально Про Реалії Ринку Автомобілів”

Детально про реалії ринку автомобілів

 

Ви плануєте купити автомобіль з пробігом? Перед тим як скористатися послугою «підбір авто» в Україні, не зайвим буде ознайомитися з реаліями ринку вживаних автомобілів в нашій країні. Яким авто віддають перевагу українці сьогодні? Купують їх в Європі або в межах країни?

 

Так, згідно зі статистикою попит на авто з пробігом серед українців за поточний рік суттєво зріс і, як не дивно, продовжує «бити рекорди». Безумовно, в автосалони українці теж «заглядають». І якщо порівнювати з періодом до локдауна, то продажі нових авто також виросли. Проте купують новеньких автомобілів в чотири рази менше, ніж вживаних. Сьогодні автомобілі з пробігом складають 79,5% вітчизняного авторинку (за даними асоціації «Укравтопром»). Цифра дійсно вражає, погодьтеся. Це говорить про те, що автолюбителі не бояться купувати вживані авто, бо знають, що з послугою «автопідбір» в Миколаєві, Києві або Дніпрі вони повністю застраховані від покупки «авохлама». А навіщо тоді переплачувати тисячі доларів за «залізного коня» з автосалону, якщо можна придбати вживаний його варіант у відмінному стані?

 

Які авто українці купують найчастіше?

 

Наші автоексперти щодня переглядають ринок автомобілів, адже попит на послугу «підбір авто» в Одесі, Львові, Запоріжжі, та й по всій країні в цілому дійсно зростає. Найчастіше клієнти звертаються за допомогою підібрати їм вживане авто в Європі або ж замовляють послугу «автопідбір» в Сумах, Харкові, Дніпрі та інших містах країни. Якщо говорити про статистику, то найпопулярнішими брендами авто, які українці купують в автосалонах найчастіше традиційно вже котрий рік залишаються незмінними – Renault, Toyota, Kia Nissan і Skoda.

 

Що стосується старих авто, які були куплені за кордоном і поставлені на облік в Україні, то тут лідери інші. Топ-5 виглядає наступним чином:

 

— німецький Volkswagen;

— американський Ford;

— французький Renault;

— чеська Skoda;

— корейський Hyundai.

 

Так, наші автоексперти також відзначають великий попит на ці бренді авто серед їх клієнтів. Якщо ви в пошуках надійного вживаного авто у відмінному технічному стані, ми вам готові надати будь-яку допомогу:

 

— підібрати авто «під ключ»;

— перевірити авто, яке вас зацікавило;

— пригнати авто (з Європи, Америки, Кореї).

 

Компанія «АвтоЛев» чекає на вас!