ТОП-5 Порад Автоекспертів При Купівлі Першої Машини

ТОП-5 порад автоекспертів при купівлі першої машини

Купівля першої машини – задачка ще та, особливо для тих хто з транспортними засобами на «Ви». Неважливо, замовляєте ви послугу «підбір авто під ключ» в автокомпанії, або до пошуку відповідного варіанту вирішили залучити свого досвідченого друга, ваша основне завдання – це визначитися з загальними параметрами майбутнього автомобіля. Наші автоексперти, які щодня здійснюю для своїх клієнтів автопідбір в Чернівцях, Києві, Дніпрі та інших містах країни, із задоволенням поділяться з вами своїм досвідом і розкажуть, на що потрібно звертати увагу майбутньому автовласникові при купівлі першої машини.

Порада № 1.

Визначитися з бюджетом і основними параметрами авто. Наші автоексперти, щодня здійснюючи автопідбір в Україні, знають, що для швидкого і ефективного пошуку хорошого автомобіля важливо, щоб клієнт визначив для себе основне: • на яку суму він розраховує; • яку машину він хоче (седан або універсал, з бензиновим двигуном або дизельним, з повним приводом чи ні). Якщо ви не можете визначитися з останнім пунктом, наші фахівці вам в цьому допоможуть.

Порада № 2.

Вартість експлуатації майбутнього авто Вартість палива, запчастин, послуг СТО та інших витратних матеріалів безпосередньо залежить від марки автомобіля. Тому, щоб експлуатація автомобіля в майбутньому не стала для вас неприємним сюрпризом, перед купівлею «залізного коня» варто проконсультуватися з автоекспертом, який розрахує вартість «володіння» ним.

Порада № 3.

Умови експлуатації майбутнього авто. Автоексперти нашої компанії, здійснюючи автопідбір в Хмельницькому, Києві та інших містах, часто зіштовхуються з ситуацією, коли клієнти хочуть ту машину, яка «не вписується» в їхні умови експлуатації. Наприклад, вибирають авто з малопотужним двигуном, але при цьому машину збираються використовувати під час далеких поїздок. Або купують компактну машину, але потім не знають, куди помістити дитячу коляску або інші габаритні речі. Всі ці моменти важливо обміркувати ще до походу в автокомпанію.

Порада № 4.

Не купувати перше-ліпше авто Звичайно ж, якщо авто вам підшукують автоексперти, такого точно не трапиться. Якщо ж ви підшуковуєте авто своєї мрії самостійно, то завжди потрібно розглядати всі можливі варіанти. Поспіх в цьому випадку може вам дорого обійтися.

Порада № 5.

Перевірка авто перед купівлею – обов’язкова Не ігноруйте перевірку авто перед його купівлею: ні технічну, ні юридичну. Тільки так можна застрахувати себе від придбання авто з «недоліками».   Підбір авто з автоекспертами – це ваша гарантія придбання надійного уживаного автомобіля. Захистіть себе від непотрібних витрат, довіривши підбір свого першого автомобіля нашій компанії.

Ми гарантуємо, що ви будете задоволені нашою співпрацею.